Príprava na finančnú kontrolu a zostavenie smernice o základnej finančnej kontrole

Čoskoro môže u vás zavítať finančná kontrola. Máte zostavené smernice podľa aktuálnych postupov a pravidiel platných pre rok 2024? Čo musí smernica o finančnej kontrole obsahovať? Máte pripravené všetko, čo bude kontrola od vás vyžadovať? Aké sú náležitosti finančnej kontrole po novom roku? Ako správne zostaviť smernicu pre finančnú kontrolu, vám ukáže skúsený kontrolór z praxe na online webinári. Máme pre vás prichystaný aj BONUS: Spracovanú smernicu vo Worde a podklady k pečiatke a kryciemu listu do praxe – ZDARMA!

Cieľ webinára:

Lektor ozrejmí účastníkom proces základnej finančnej kontroly a spracovanie smernice pre finančnú kontrolu podľa aktuálnej legislatívy. Bližšie sa webinár venuje správnosti a úplnosti výkonu základnej finančnej kontroly a to bez čítania zákona.

Webinár je určený pre:

Zamestnancov verejnej správy (štátne organizácie, ministerstvá, fondy, príspevkové a rozpočtové organizácie štátu) ako aj zamestnanci obcí, miest, škôl, galérií, múzeí a iných rozpočtových, príspevkových i preddavkových organizácií v pôsobnosti obce, mesta alebo vyššieho územného celku, kontrolóri, štatutári a vedúci zamestnanci, ktorí podpisujú jej výkon v dennej praxi, kontrolné orgány, prednostovia úradov, školské zariadenia a neziskové organizácie vo verejnej správe.

 

Dátum

22 mar 2024
Expired!

Čas

9:00 - 12:00

Viac info

Stránka školenia
Kategória
Forum

Organizátor

Forum
Telefón
0220 620 010
Email
office@forum-media.sk
Web stránka
https://www.forum-media.sk/
Stránka školenia